Skrýt reklamu

Poslední dobou se hodně hovoří o pětifaktorové dietě

Informace a diskuze o hubnutí pro ženy.

Moderátoři: Zkušební moderátoři, Moderátoři

Poslední dobou se hodně hovoří o pětifaktorové dietě

Příspěvekod Návštěvník » sob čer 23, 2012 12:46 am

Poslední dobou se hodně hovoří o pětifaktorové dietě. Máte s ní někdo zkušenost? Trochu mi připomíná Kurz cílené redukce nadváhy, co mají na
Kód: Vybrat vše
Obsah tagu [code] je viditelný pouze pro přihlášené uživatele.
, jenže tam nedoporučují dodržovat režim 5 týdnů, ale dlohodobě jako životní styl...

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Návštěvník
 

Re: Poslední dobou se hodně hovoří o pětifaktorové dietě

Příspěvekod podpora » čtv říj 04, 2012 6:59 pm

Pětifaktorová dieta je poslední dobou docela populární ve světě a zatím jsem tu nenašla žádné téma (snad jsem nehledala špatně).

Tady jsou základní principy:
•Jíst 5krát denně, tedy žádné hladovění.
•Každé jídlo obsahu 5 základních součástí: bílkovinu, vlákninu, zdravé sacharidy (ty s malým glykemickým indexem), zdravé tuky (ty nenasycené) a k tomu nápoj bez cukru.
•Na přípravu jídel by mělo stačit 5 minut.
•V každém týdnu by se mělo cvičit 5 x 25 minut. Nevyžaduje se přehnaná námaha, stačí domácí cvičení. Klíčem nejsou spálené kalorie, ale pravidelnost.
•V pětitýdenním programu je pro každý týden jednen den „volný“, kdy se může na režim zapomenout.

Je tu někdo, kdo by ji držel? Kamarádka ji drží už nějaký čas a zhubla 5 kg, od ní jsem o této dietě slyšela poprvé. Zdá se mi docela zdravá a hlavně "snesitelná". Mohly bychom si zde vyměňovat jídelníčky a psát své úspěchy, já chci od zítřka začít.
Jsme tu pro Vás, neváhejte se zeptat
podpora
 
Příspěvky: 390
Registrován: ned úno 12, 2012 9:48 pm


Zpět na Dieta a hubnutí ženy

 


  • Může Vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron