Skrýt reklamu

Ahoj Soleil,

Jaké jsou nejlepší dietní recepty? Napište nám ten svůj..

Moderátoři: Zkušební moderátoři, Moderátoři

Ahoj Soleil,

Příspěvekod Návštěvník » pon lis 19, 2012 8:01 am

Ahoj Soleil,
diky moc za rady usmev urcite neco z toho pouziju. Ten pristroj si domu porizovat ale nebudu protoze chodim trikrat tydne do posilovny. Kazdej den se psem a az bude leto, nebo alespon silnice az budou suche a nezapadane, tak jako tady u nas na severu, tak zacnu i behat (tak obden, udeto nastridacku s posilovnou).
Bohuzel jsem ted mel slabou chvilku, i pres veskerej celozivotni odpor a neduverivost k „prirodnim vyrobkum“ jsem se pustil do vyrobku od spolecnosti HERBALIFE, byl jsem tak nadchnut z toho, kdyz mi rekli, ze bych diky jejich koktejluma vsem tem mohl shodit vysnenejch 20 a dokonce i vice kg a to vse do zacatku leta .... Takze jsem se ani nedival na zkusenosti ostatnich spotrebitelu ... hloupe sem naletel na lakavou reklamua ujisteni od operatoru dane spolecnosti ...
Takze jsem si ten produkt koupil ... na mesic ... vyplazl jsem za to 4 500 ,- ... to bylov patek, v sobotu my to tak nejak zacalo srotovat v hlave a v nedeli jsem uz vedel ze ten vyrobek nechci pouzivat ... ja vim sem hloupej, ze jsem si to uvedomil takhle pozde, ze nechci byt otrokem (zavislym) nejakeho vyrobku po cely zivot ... Protoze jak jsem cetl komenty, tak po stopnuti pouzivani jejich vvyrobku nasleduje okamzite jo-jo efekt ... jak jinak ze smich
Kdyz nebudu pocitat ty komentare jiny spotrebytelu herbalife, tak me ejste dostalo, kdyz jsem ddostal do ruky, jejich CD, kde na zadni strane se pise „I vy se muuzete stat Wellness poradcem. Kontaktujte *** “ ... po tomhle shlidnuti, ztratil tento vyrobek pro me uplnou duveryhodnost. Protoze kdyz s ejim muze stat kazdy, tak to nebude ta uroven asi nic moc. Podle meho je to spis takovy vymivani mozku, troska psychologie (kvuli zakaznikum) a troska teorie (ale ne o zdrave vyzive-protoze kdyz jsem se ty svy poradkyne ptal na neco co se tykalo zdravy vyzivy, ale ne jejich vyrobku, tak mi rekla, ze to nevi, tudiz se tam uci jen vse o tom jejich vyrobku)
Takze jsem sice utratil 4,5 litru za nic, na druhou stranu jsem nad tim vyhral aspon trosku, protoze predstava ze se ted budu 3 mesice trapit s herblifem a po vysazeni budu zase 3 mesice pribyrat... neee dekuji ... aneb dekujeme, odchazime smichvysmaty
Tak zatim cafko

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Návštěvník
 

Zpět na Dieta - Recepty

 


  • Může Vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Ahoj Soleil,
    od Návštěvník » čtv zář 19, 2013 11:01 pm
    0 Odpovědi
    1016 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    čtv zář 19, 2013 11:01 pm
    Co jsem dnes snědl(a) ?? >>NOVÁ RUBRIKA<<
  • Ahoj
    od Návštěvník » pon črc 02, 2012 8:02 am
    0 Odpovědi
    1944 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    pon črc 02, 2012 8:02 am
    Jídelníček
  • Ahoj,
    od Návštěvník » pon črc 02, 2012 9:02 pm
    0 Odpovědi
    1940 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    pon črc 02, 2012 9:02 pm
    Jídelníček
  • Ahoj,
    od Návštěvník » stř srp 08, 2012 3:01 pm
    0 Odpovědi
    2010 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    stř srp 08, 2012 3:01 pm
    Druhy diet
  • Ahoj,
    od Návštěvník » čtv srp 09, 2012 5:01 pm
    0 Odpovědi
    1940 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    čtv srp 09, 2012 5:01 pm
    Druhy diet

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron