Skrýt reklamu

Nazdar::kocka::, tak v tomhle Tě dokážu pochopit

Seznam jídelníčků, podle čeho je tvořit, rady i tipy!

Moderátoři: Zkušební moderátoři, Moderátoři

Nazdar::kocka::, tak v tomhle Tě dokážu pochopit

Příspěvekod Návštěvník » úte čer 18, 2013 7:01 pm

Nazdarkocka, tak v tomhle Tě dokážu pochopit . Hormony i štítná žláza jsou pěkné potvory. A když se k tomu přidají i pohybové potíže tak to dohromady dá hodně práce. Já jsem se vdávala a měla jsem48 kg - upozorňuji, že jsem docela mrňavá a více jak 155 jsem nikdy neměla. Po 3 dětech se mi vyšplhala váha na celých 56 kg.smich Po 4 jsem pro trombosu ležela a tak jsem se dostala až na 66 kg - později jsem ji vyrovnala na 58 kg. V 35 letech zánět osrdečníku opět omezení pohybu a výsledek bylo 62 kg. Přidala se léčba asrmatu - kirtikoidy hormonální léčba migrémy a opět nějaké omezení i kdyby to bylo 3/4 kg do roka je to za 20 let 15 kg nahoře a ale protože jsem měla nepoznanou sníženou funkci štítné žlazy a gynekoilogické problémy s hormonální léčbou dolezla má váha až na 84 kg - při dodržování všech pravidel zdravé výživy jsem neuvěřitelně kynula. -nastvany2Po operaci štítné žlázy jsem než se upravila léčba vylezla váha až na neuvěřitelných 95 kg. Zátěž na páteř a vrozená deformita mě opět zavedla do neurologické ordinace. - chodila jem o francouzské holi - neuropatie dolních končetin - protože mě to velmi trápilo a sama jsem to nezvládla, po poradě s lékařkami - náhrada hormonů štítné žlázy, léčba srdce, astmatu, neurologických potíží jsem se dostala do Výživové poradny interního oddělení. souhlasOd května 2003 do dneška jsem shodila 10-12 kg - pouze upravou strravy - přičemž jsem utrpěla úraz a pro postupné ochrnutí všech 4 končetin jsem se podrobila na neurochirurgii operaci - pak následně půlroční pobyt v nemocnici a rehabilitačním ústavě - nakonec jsem měla 82 kg, ale zeslábly mi nohy a nemohla jsem vůbec chodit. nastvany2Urputným posilovánímcílenými cviky a hlavně pravidelným plaváním - chodím o vycházkové holi / někdy o 2/ - cvičím na co stačím a chodím na procházky Fifiínou- žádné aerobní cvičení, žádné posilování-jen kalanetiku - cílené cvičení na posílení svalového korsetu a poskakování na velkém míči - vakumasáž a jízda na Hypoxi trenažéru no a to moje plavání radujici- a tak jsem šťastná, že se mohu pohybovat po svých a že držím své tělo pod kontrolou. - Tak mám dnes ve svých skoro 65 letech 153/ 84 kg - a jsem šťastná že se mi podařilo shodit těch 10 kg - a ať se to zdá někomu směšné -mě to velmi zvedlo sebevědomí - Dom poradny jdu zase 20 a předtím pochopitelně na laboratoře - drž mi palce a já naopak je budu držet Tobě abys ses zase dostala do své normální váhy -kvetinakvetina
Nepíšu to proto, abych se někomu předváděla, ale po svých zkušenostech a životních kotrmelcích chci říci, že kdybych věděla, že to bude míti takový dopad, hodně bych si to rozmyslela s hormonální léčbou a také bych si rozhodně více hlídala svou váhu - jenže trend v léčení tehdy žádnou alternativu nepřipouštěl a projevy nepoznané štítné žlázy s považovaly za příznaky předčasného klimakteria -usmev Možná, že se bude zdát , že to sem nepatří, ale ono to s tím velmi úzce souvisí - jde o to, že i když se snažíš žít a jist zdravě “ tělo “ se ti někdy zbázní a postaví Tě před nečekané problémy .-souhlas

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Návštěvník
 

Zpět na Jídelníček

 


  • Může Vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron