Skrýt reklamu

Proč sem pleteš diskuzi o Bohu

Seznam jídelníčků, podle čeho je tvořit, rady i tipy!

Moderátoři: Zkušební moderátoři, Moderátoři

Proč sem pleteš diskuzi o Bohu

Příspěvekod Návštěvník » pon čer 17, 2013 11:02 pm

Proč sem pleteš diskuzi o Bohu? kockaJá jen vím, že ses tam, někdy dávno, hádala s nějakou Mysickou, ale to jsem tam ještě nepsala. usmev
O té ignoraci, jak jsem ti ji radila - to bylo, myslím, někde na jiné diksuzi a ty ses tam hádala s Kajdou. To bylo ale opravdu něco. Tam to bylo nejlepší řešení.souhlas
Já přece nechci, abys neodepisovala. Jde o to, že byla nějaká debata mezi mnou a Ivet a né hadává a tys svým dalším příspěvkem vlastně vyvolala dusno. Neznamená, že když neznáš lidi, o kterých jsem psala já a neumíš si jejich přejídání vysvětlit, že to tak není. Já takové lidi znám, ze své praxe. No, ale opravdu to nechci omílat furt dokola, takže s tím končím. Určitě jsi to nemyslela špatně. Já také ne. ano-ano
Chápu, jak jsi myslela ten jídelníček, že psala o jedné osobě apod. tleskajici
No, ale ona vlasně zdravá strava souvisí s redukčním jídelníčkem, jen se musí vybírat - z těch zdravých potravin ty, co mají nižší energii. souhlasTakže žít zdravě je vlastně o penězích stejně jako žít redukčně. Ale pokud takto jí jedinec sám, dražší to vyjde o míň, to asi jo. souhlasKaždopádně jsem tě pochopila. Chtěla jsi, aby se projednával jídelníček té jedné osoby.ano-ano
Ať si každý vybere, co mu vyhovuje.
Nehádám se, Kloa, nechci to už probírat

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Návštěvník
 

Zpět na Jídelníček

 


  • Může Vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron