Skrýt reklamu

Zásadní problém v nepochopení příspěvků bude v tom

Seznam jídelníčků, podle čeho je tvořit, rady i tipy!

Moderátoři: Zkušební moderátoři, Moderátoři

Zásadní problém v nepochopení příspěvků bude v tom

Příspěvekod Návštěvník » stř čer 19, 2013 7:01 pm

Zásadní problém v nepochopení příspěvků bude v tom, že se každá skupinka baví o něčem jiném, na což jsem už upozornila v minulém příspěvku, i předtím, nějak se to vzrtlo a osobní redukční jídelníček, který se týká jedné osoby, která chce hubnout jste zkumulovaly na celou domácnost a začali probírat rozdíl zdravého a nezdravého stravování a v tom je velký rozdíl. Jedni se tedy baví o koze, druzí o voze smich A stejně to s těmi penězi, je vás více, tedy máte i větší příjem, čím méně lidí, tím menší příjem, chápu, že u více malých dětí není ten příjem takový, ale s tím, že budou v tomto případě problémy s penězi se už musí počítat když si někdo děti pořizuje. Já vím, že bych teď 5 dětí neuživila, tak si je prostě nemůžu pořídit.
Přesto mi to pořád nedává smysl co se řeší, když dokonale stravuješ celou rodinu. S tou zeleninou a ovocem, že neužíváš denně ... jak jsem to napsala, se omlouvám, nějak mi to splynulo s tím masem, celozrnným pečivem atd. V tom případě přejídání asi opravdu nechápu, neznám totiž takového člověka. Pokud mám u jídla pocit, že mám dost, tak prostě dál nejím, jako třeba dneska, to jsem byla na oběd dokonce u „tchýně“ a přesto jsem to nedojedla, i když bych ji tím mohla urazit, ale příjde mi naprosto normální v případě, že mám dost nejíst a jídlo klidně nechat. Nestává se mi to zase tak často, protože si raději nachystám vždy tolik kolik si myslím, že sním, takže nejsem nějaký plýtvák jídla, jak by mohlo vyplynout. Když jsem reagovala na Ivet, tak to proto, že jsem z jejího příspěvku měla jiný pocit, abys to neviděla tak jednostranně. Taky tak jednáš. Jinde jsi mi psala, že je nejlepší určité lidi a situace ignorovat, ale když se něco takového událo u tebe, taky jsi jednala jinak než jak jsi mi radila.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Návštěvník
 

Zpět na Jídelníček

 


  • Může Vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron