Skrýt reklamu

Ahoj Zdendo,

Jaké jsou nejlepší dietní recepty? Napište nám ten svůj..

Moderátoři: Zkušební moderátoři, Moderátoři

Ahoj Zdendo,

Příspěvekod Návštěvník » pon lis 19, 2012 12:01 am

Ahoj Zdendo,
nejsem sice ani trenér, ani žádný výživový poradce, přesto si dovolím se k tomu vyjádřit. Moje váha je 115 kg, teda podobně jako ty a na tuto váhu mi byl sestaven jídelníček i tréninkový plán u odborníků na tělovýchovné klinice Fakultní nemocnice. Nechme stranou, že to zatím nedodržuju -) Když vezmu v úvahu, že jsi muž a pravděpodobně vyšší než já, a když vynechám čísla a vezmu to spíše obecně, doporučila bych ti následující
za á) v jídelníčku je zbytečně moc masa - není to ani zdravé, ani zrovna levné. Co se týče množství bílkovin, uvažovala bych o cca 120 g denně (mně bylo doporučeno 90-110 g a to necvičím), s tím, že max. jedna porce denně by byla masová. Dalšími zdroji jsou vajíčka, fazole, sója, atd. atd., známe. za bé) co se týče sportu, doporučovala bych ti pořídit si domů eliptical a cvičit podle své tepové frekvence (já spaluju tuky při 125-135 t/m). Já už nevěděla, jak mám sportovat (při běhu bolí kyčel, domácím posilováním tuky moc nespálíš), tak jsem se rozhodla, že si na eliptical vydělám (paradoxně pečením cukroví -) ) a již jsem skoro u cíle. Je to zdravej pohyb, kterej tě bude bavit a kterej můžeš dělat každej den. Pokud ti tedy jde o spalování tuků. za cé) proteiňáky jsem jednou zkoušela a jako nevím, no...to je názor od názoru. Podle mě je to vyhazování peněz oknem, navíc nic tě neuspokojí tak, jako dobrý jídlo - rozhodně bych jím nenahrazovala třeba večeři, jak to někdo dělá. To už se hodněkrát vymstilo. A ještě něco...určitě se nepokoušej vše dodržovat gram od gramu...dlouho bys to nevydržel. Mně na klinice taky nesestavovali jídelníček na gramy, spíš za použití selského rozumu, tzn. moc masa není dobrý, 400 g jogurtu najednou taky není moc dobrý, zeleninovej salát na večer bez sacharidů nestačí (a propagátoři bílkovin - sežerte mě). Jídelníček, jaký mi doporučili, jsem dodržovala cca dva týdny (9000 kj cca) a váha se mírně pohla směrem dolů, a to jsem prakticky necvičila. Asi jsem ti vůbec nepomohla, jen jsem chtěla říct, co doporučili mně a že v tom rozhodně nebyla přemíra masa ani přemíra čehokoliv jiného, zkrátka - všeho s mírou a vyváženě. Sportovat se musí hodně, na eliptical nebo spinning můžeš klidně docházet do posilovny, ale dost se ti to prodraží, uvažovala bych o jednorázový investici v podobě domácího stroječka -) Tak hodně zdaru a snad ti někdo poradí líp -)

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Návštěvník
 

Zpět na Dieta - Recepty

 


  • Může Vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Ahoj Zdendo
    od Návštěvník » úte lis 20, 2012 12:02 am
    0 Odpovědi
    1991 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    úte lis 20, 2012 12:02 am
    Dieta - Recepty
  • Ahoj Zdendo,
    od Návštěvník » čtv zář 19, 2013 7:01 pm
    0 Odpovědi
    1172 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    čtv zář 19, 2013 7:01 pm
    Co jsem dnes snědl(a) ?? >>NOVÁ RUBRIKA<<
  • Ahoj Zdendo
    od Návštěvník » pát zář 20, 2013 7:01 am
    0 Odpovědi
    1173 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    pát zář 20, 2013 7:01 am
    Co jsem dnes snědl(a) ?? >>NOVÁ RUBRIKA<<
  • Ahoj
    od Návštěvník » pon črc 02, 2012 8:02 am
    0 Odpovědi
    1945 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    pon črc 02, 2012 8:02 am
    Jídelníček
  • Ahoj,
    od Návštěvník » pon črc 02, 2012 9:02 pm
    0 Odpovědi
    1940 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    pon črc 02, 2012 9:02 pm
    Jídelníček

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron