Skrýt reklamu

MÁTE NĚKDO ZKUŠENOSTI S XENICALEM

Jaké jsou nejlepší dietní recepty? Napište nám ten svůj..

Moderátoři: Zkušební moderátoři, Moderátoři

MÁTE NĚKDO ZKUŠENOSTI S XENICALEM

Příspěvekod Návštěvník » úte zář 18, 2012 7:01 am

MÁTE NĚKDO ZKUŠENOSTI S XENICALEM????PROSÍM ZA ODPOVED, BUDU RÁDAusmev

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Návštěvník
 

Re: MÁTE NĚKDO ZKUŠENOSTI S XENICALEM

Příspěvekod admin » ned úno 03, 2013 10:35 pm

s tímto lékem mám docela dobré zkušenosti...brala jsem ho asi měsíc a je to výborné i když trošku dražší, ale účinné....tento lék má za úkol odbourávat tuky a dělá to velice velice dobře....asi po 8 dnech užívání začnete na záchotě zažívat fakt dobré věci..tuky se z vás dostávají horem dolem..to znamená, místo toho co z vás má jít, jde z Vás olej a pěkně zápáchá...:o)¨...
to jak jste tady psali, že neomezuje chuť k jídlu není až tak pravda.....neomezuje ho psychicky...to by sedělo, ale až zjistíte, že si dáte něco mastného a druhý den to nestihnete na záchod, tak si radši dáte k večeri zeleni, hezky bez tuku..(pozn.: jednou se mi to stalo, na každého chodí toaleta po ránu, logicky...mno a když jsem přišla na osmou do práce, pracuji v osmém patře....tak jsem si říkala, že to stihu......ale 2 m před toaletou....a bylo to... musela jsem zavolat, že jsem v zácpě - patetické...

Být Vámi to zkusím....ale ne aby to zkoušela holka, která má 50 kilo, já tedy také nějsem nějak oplácaná.....ale efekt je dosti výrazný....sehnala jsem to kolegyni, která má tak 70 a dosti velké pozadí...teď jsem jí viděla po dvou měcísích a všechny kalhoty na ní plandají...

Jo a poznámka...u někoho se stává, že hubne nerovnoměrně...třeba, že mu zhubne jedna noha víc a druhá méně...tak na to pozor...jo a hubne se od zhora....takže prsa, pas, zade...nohy...atp...

Hubnutí zdar...

Jo a ještě...ne že by to mělo jojo-efekt...ale zhruba za dva měsíce jsem byla na tom samym..jelikož jsem si to nějak neudržovala...a.nechodila cvičit..což je potřeba....
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 4161
Registrován: pát pro 30, 2011 11:55 pm


Zpět na Dieta - Recepty

 


  • Může Vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron