Skrýt reklamu

Kloa a čím jako co sleduju

Seznam jídelníčků, podle čeho je tvořit, rady i tipy!

Moderátoři: Zkušební moderátoři, Moderátoři

Kloa a čím jako co sleduju

Příspěvekod Návštěvník » pon čer 17, 2013 11:01 am

Kloa a čím jako co sleduju? placiciJá ten příspěvek psala v dobrým, abychom toho nechaly, víš.souhlas
Píšeš, že neumíš ignorovat lidi, když tě uráží a když tě vyprovokují, ale čím jsem tě teď měla vyprovokovat? Já fakt nevím.placiciChtěla jsem to tím ukončit, neuvědomuju si, že bych tě něčím urazila nebo tak.
Pochopila jsem tě už i předtím, jen jsem vysvětlovala furt dokola, že každá píšeme o tom svém, co máme doma. Spíš se mi zdálo, že ty nechceš pochopit mne a jiné, které měly stejný postoj jako já. Protože pro nás, s rodinami, je zdravá - redukční výživa opravdu o něčem jiném, než pro jednotlivce. Proto také vzniklo to nedorozumění. kocka
Na diskuzi o Bohu neberu nic jako hádky, tak ani nevím, proč bych měla někoho ignorovat. Tam je to úplně o něčem jiném, než tyhle témata. svaty
Takže já ignoruju diskuze, které pro mne nemají hlubší smysl, když se nedá dobrat kompromisu nebo aspoň přiblížení se ke stejnému cíli či pokud nemáme nic společného k dalšímu povídání. To na diskuzi o Bohu neplatí, tak proč bych tam měla někoho ignorovat.
Po svém ranním příspěvku jsem doufala, že je vše urovnáno a né že jsem tě měla snad vyprovokovat k dalšímu článku pro mě.kocka

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Návštěvník
 

Zpět na Jídelníček

 


  • Může Vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron