Skrýt reklamu

ahojky holky vydím

Seznam jídelníčků, podle čeho je tvořit, rady i tipy!

Moderátoři: Zkušební moderátoři, Moderátoři

ahojky holky vydím

Příspěvekod Návštěvník » stř čer 19, 2013 7:01 am

ahojky holky vydím , že se to tady docela zamotává, to jsem rozpoutat nechtělastydlivka... Každý kdo se snaží zhobnout má nějaký problém a liší se to případ od případu, někdo má špatné návyky, jiný má stravy nevyváženou a tak bych mohla pokračovat do nekonečna, já jen poukázala na to co dělalo problémy mě a že mi ho má poradkyně pomohla vyřešit, Petra totiš dokáže poradit nejen s jídelníčkem ale i s tím jak odbourat překážky. Každému samozřejmě vyhovuje jiná forma pomoci s Marrylinkou jsem to také zkoušela, ale osobní kontakt mi vyhovuje lépe.ano-ano Ale rozhodně ho nikomu nenutím.
Já jsem zhubla po prvním týdnu 2 kila a protože mi přeměřuje i tuky, tak sjem zjistily že i ty mi slušně klesyradujici, příští týden jdu na měření znovu, doma se nevážím, to mi zakázala, abych se zbytečně nenervovala... Ted začínám 4 týden a cítím se moc dobře nemaluju si to růžově že bych skákala o 2 kila každý týden, to bych za měsíc už byla tam kde chci, vážila jsem před začátkem hubnutí 74,6 a měřím 172, žádná hrůza to semnou není, ale přesto se cítím líp. cíl jsme si stanovily 65 kg, to budu mít naprosto ideální váhu. Věřím že se na ní dostanu, tak mi držte pěsti. 65 kg jsem měla v 17souhlas...
Mějte se moc hezky berušky....po dalším měření se určitě ozvu, pa pa

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Návštěvník
 

Zpět na Jídelníček

 


  • Může Vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron