Skrýt reklamu

Víš

Seznam jídelníčků, podle čeho je tvořit, rady i tipy!

Moderátoři: Zkušební moderátoři, Moderátoři

Víš

Příspěvekod Návštěvník » stř čer 19, 2013 3:01 pm

Víš, já mohu reprodukovat jen to, co jsem se naučila a vím, že mi to vyhovuje. Takže když píšeš, že by ti bylo večer zle, těžko říct, jestli to, co bych viděla jako správné bude pro tebe OK- já bych po tělesné námaze, tréningu s odstupem tak 1-1,5 hod vypila jogurtové mléko( aktivia, dobrá máma atp..), ale nevím, jestli to tvůj žaludek snese.
2 kg úbytku by bylo při dlouhodobém hubnutí moc. První týden se to toleruje ( vyprázdnění trávicího traktu). Nás učili, že pokud je úbytek týdně vyšší než 1,5-2 kg, ubývá v těle svalová hmota, ne tuk. Zvlášť při nedostatku bílkovin v potravě. Takže já do sebe rvu bílkoviny + zeleninu, co to jde. Na bodystatu , kde se nechávám přeměřit mi tvrdí, že je úbytek tvořen tukem- to je prý důležité při dlouhodobém hubnutí, aby se nedostavil lehce jo- jo efekt.
Co se týče oběda- jím obvykle maso + zeleninu, z přílohy jen 1brambor, 1 knedlík, 80g těstovin, 60g rýže..
Pokud by můj koupený oběd (třeba jako tvůj v jídelně ) byl jen knedlo + maso, mám zeleninu s sebou v krabičce, abych se “ dorazila“.
Já teď už hubnu dost pomalu ( i když bych chtěla trochu víc( tak maximálně do 1/2 kg týdně, spíš míň), chybí mi víc pohybu s aerobním základem. Šlapu sice denně na stepru, ale je fakt, že to flákám...stydlivka

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Návštěvník
 

Zpět na Jídelníček

 


  • Může Vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron