Skrýt reklamu

Ahojky

Seznam jídelníčků, podle čeho je tvořit, rady i tipy!

Moderátoři: Zkušební moderátoři, Moderátoři

Ahojky

Příspěvekod Návštěvník » stř čer 19, 2013 11:01 pm

Ahojky. No, tak ty jsi, Kloa, zase špatně četla můj příspěvek. Já jsem psala, že denně nemáme celozrnné pečivo, maso a jogurty. Né zeleninu a ovoce. To musíme mít denně. Už kvůli dětem. Nezdravé potraviny, které nekupuji jsou např. knedle, uzeniny, tučné maso, sladké, lahůdky atd.....To nekupuju, pouze občas koupím dětskou šunku. A co teda jíme, když tohle nekupuji? No, právě všechno ostatní např. rýži, těstoviny, luštěniny, brambory, kaše, kuřecí, ryby, králíka, tvaroh, ovoce, zeleninu, jogurty, atd....Vepřové máme občas, to kvůli manželovi, ale já ho moc nejím.
Stojím si za svými zkušenostmi. Vždy jsem takto nevařila. Mám vyzkoušené obojí. Rozpočet je opravdu vyšší.
Ještě bych ti odpověděla na to přejídání. Oni ti lidé třeba chtějí se svou váhou něco dělat, ale mají právě ty špatné návyky. No a proč jsem psala, že to nechápeš? Protože jsi napsala, že nikoho takového neznáš a hned na to jsi to začala vysvětlovat - že to vlastně není možné, protože pokud člověk už nemůže, tak nemůže - z toho vyplývá, že tento problém, těchto lidí, nechápeš. Jinak bych k tomu ještě napsala, že pocit sytosti se dostavuje až cca po 20 minutách, co se člověk nají. Takže pokud je člověk navyklý sníst vše na talíři, ( není toho zase tak moc, aby se mu chtělo zvracet, ale dost na to, aby se později cítil přejedený), tak překračuje množství jídla a nemusí si ten problém, v tu chvíli, vůbec uvědomit. U takových lidí pomáhá servírování na malé talířky atd....
Co se týká Ivet, tak to nech na ní. Pokud bude něco mít, napíše to sama. Jestli jsem na něco od ní odepsala a ona tím myslela širší okruh, nebo něco jiného, mohla se stát chybička. To je ale úskalí takto psaných příspěvků. Prostě člověk nemůže vědět, co všechno tím ten druhý myslí. To bych nechala plavat. S Ivet jsme si pak nějakou reakci ještě vyměnily a už jsme se o tomhle nebavily, tak to tady, Kloa, nerozebírej.
Díky, Zuzi, za názor. Prostě kdo si to nezkusí, nemůže to pochopit. S tím celozrnným pečivem je to tak, že je vhodnější kvůli své skladbě a NENÍ PO NĚM TAK RYCHLE HLAD. Obyčejné pečivo je takový ten rychlý příjem energie, po které ale dostaneme brzy hlad. S tou energet. hodnotou je to, podle flora.cz tak, že obyč. rohlík má méně KJ, skoro o polovinu, než celozrnný rohlík. Divila jsem se tomu, ale je to o tom, že jich teda člověk potom, v kratších časových inervalech, třeba sní víc. Ve finále potom těch KJ má stejně víc, než kdyby měl celozrnný rohlík. To celozrnné pečivo je hlavně zdravější. Jenže denně ho kupovat nemůžu, a tak to střídám. U těch chlapů je to jinak. Ti jich fakt sní několik a je fuk, jestli je to celozrnné nebo ne. A k těm odborníkům na výživu bych doplnila, že není třeba někam ani chodit a platit za jídelníčky, když tady na Merylince jsou ukázkové jídelníčky také nebo stačí napsat mailík a udělají vám také jídelníček na míru. Akorád se teda musíte měřit a vážit samy doma a musíte to myslet opradu vážně, protože vás nikdo nehlídá, jen vy samy. Kamarádka podle Merylinky jí už 3 měsíce a zhubla 10 kg. U mne je toho holt víc, kvůli čemu se mi to furt nějak zabrzdí nebo vrátí. Byla jsem kvůli tomu i u lékaře. Budu to mít hodně těžký, než něco viditelně shodím.placici

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Návštěvník
 

Zpět na Jídelníček

 


  • Může Vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Ahojky
    od Návštěvník » čtv srp 16, 2012 3:01 pm
    0 Odpovědi
    1670 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    čtv srp 16, 2012 3:01 pm
    Dieta - Recepty
  • Ahojky
    od Návštěvník » pon srp 20, 2012 9:01 am
    0 Odpovědi
    1765 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    pon srp 20, 2012 9:01 am
    Druhy diet
  • Ahojky
    od Návštěvník » pon srp 20, 2012 1:02 pm
    0 Odpovědi
    1668 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    pon srp 20, 2012 1:02 pm
    Druhy diet
  • Ahojky
    od Návštěvník » pon srp 20, 2012 7:01 pm
    1 Odpovědi
    2858 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ivule Zobrazit poslední příspěvek
    pon říj 22, 2012 8:52 pm
    Druhy diet
  • Ahojky
    od Návštěvník » stř srp 29, 2012 3:01 pm
    0 Odpovědi
    1665 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    stř srp 29, 2012 3:01 pm
    Druhy diet

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron