Skrýt reklamu

tuková dieta jidelníček

Seznam jídelníčků, podle čeho je tvořit, rady i tipy!

Moderátoři: Zkušební moderátoři, Moderátoři

tuková dieta jidelníček

Příspěvekod Návštěvník » ned črc 29, 2012 3:14 am

tuková dieta jidelníček

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Návštěvník
 

Re: tuková dieta jidelníček

Příspěvekod podpora » úte lis 20, 2012 1:05 pm

Pokud si myslíte, že se dá zhubnout a napravit vysoký krevní tlak a zvýšený cholesterol pouze vysazením všech tuků ze stravy a držením takzvané „tukožravé“ diety, pak se nenechte mást. Pensylvánští odborníci totiž tvrdí, že jsou tuky velice důležité i při hubnutí, jen je potřeba je umět rozlišit a odbourat z jídla ty škodlivé.

"Mnohem lépe se hubne a uzdravuje lidem, kteří místo nízkotučných diet upravili svůj jídelníček a nasadili dietu s ´umírněnou´ konzumací tuků," tvrdí američtí vědci.
Odborníkům se totiž podařilo u skupiny testovaných pacientů zjistit, že lidé, kteří polovinu tuků v jídelníčku nahradili takzvanými nenasycenými tuky, snížili pravděpodobnost problémů s kardiovaskulárními nemocemi o celých čtrnáct procent. Naproti tomu pacienti, kteří se tuků vzdali úplně, snížili pravděpodobnost onemocnění srdce jen o devět procent. Obě skupiny přitom snížily svoji nadváhu o stejnou hodnotu.
"Funguje to jednoduše. Není potřeba tuky ze života naprosto vytěsnit, abychom zhubli. Stačí si zvyknou na nenasycené tuky, které obsahují například arašídy a arašídový olej, a máte o zdraví vystaráno," uvedl jeden z autorů studie.
Hlavní výhoda toho, že lidé ve své stravě upřednostní nenasycené tuky, spočívá v zachování vysoce hustotního cholesterolu (HDL) v těle. Ten lidskému organismu prospívá a tělo jej potřebuje pro správné fungování.
"Lidé s netučnou dietou odbourávají z těla kromě ´špatného´ cholesterolu také ten ´dobrý´, což je špatně. Tukožravé diety jsou jednoduše hloupost. Sice díky nim zhubnete, ale zároveň snižují HDL v těle o dvanáct procent, což není žádoucí. Tuky je potřeba redukovat, nikoliv odbourávat. Dá se zdravěji hubnout i s tuky v jídle," vysvětlili lékaři. (Zdroj: WASHINGTON - PLUS, vytvořeno: 18. 7. 2007 v 06:57) - Aktuální články ZDE

Náš tip: Přidej názor nebo sdílej s přáteli na Facebooku (přes tlačítko f Sdílet)
Tukožroutská dieta, tuková dieta, tukožravé diety
hubnutí, tukové diety, tukožravé diety, tukožroutská dieta, tuková dieta, nízkotučná dieta
Jsme tu pro Vás, neváhejte se zeptat
podpora
 
Příspěvky: 390
Registrován: ned úno 12, 2012 9:48 pm

Re: tuková dieta jidelníček

Příspěvekod boneiii » stř dub 16, 2014 5:12 pm

Ahojky jestli teda můžu poradit tak já měla dlouho problémy s váhou která mi skákala nahoru a zase dolů. Byla jsem už celkem neštastná, hodně jsem začala běhat a taky jsem začala jíst podle jídelníčku. Jelikož jsem neměla hodně peněz na výživového poradce tak jsem zvolila pouze jídelníček který dodržuji a hubnu. Jestli chceš mrkni se na
Kód: Vybrat vše
Obsah tagu [code] je viditelný pouze pro přihlášené uživatele.
a uvidíš. Každopádně na mě to fungovalo. :)
boneiii
 


Zpět na Jídelníček

 


  • Může Vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 1 návštěvník

cron