Skrýt reklamu

Miky,

Seznam jídelníčků, podle čeho je tvořit, rady i tipy!

Moderátoři: Zkušební moderátoři, Moderátoři

Miky,

Příspěvekod Návštěvník » pon čer 17, 2013 3:01 pm

Miky, myslela jsem to v dobrém, tak nevím co tím sleduješ och V diskuzi o bohu ses s někým hádala nedávno ty, krátce předtím jsi mi na jiné diskuzi radila, že takové situace se mají ignorovat a sama jsi to tak neudělala ou-nou Tím jsem myslela, že nemáš ukládat dobře míněné rady když se podle toho sama nechováš. Podstatou, kterou jsem tam řešila s mysickou bylo to co je uvedeno na diskuzi o bohu, protože shodou okolností se tam to téma probíralo, reagovala jsem tedy na to, že neumí uznat svou chybu, jednoho dne se mi totiž v soukromých zprávách přiřinula s nesmyslnými výmysly a nehodlala to vysvětlit, ani se omluvit. Takové věci nebudu trpět a ostatní ať si o tom myslí co chtějí, ono to stejně někdy vypadá jinak než jak to je. Nehádala jsem se s Kajdou, ale Kajda se hádala se mnou, vybrala si mě na základě nějaké soukromé zprávy, kterou ji poslal nevím kdo, nevím co ji to přineslo, ani tomu druhému člověku. A informace pro tebe souhlas kterou jsem už několikrát psala, o ignoraci jsem se tam hned několikrát pokusila, ale ona rýpala pořád dál, aby mě vyprovokovala, mezi mými reakcemi je jak si můžeš všimnout odmlka několika dnů, je potřeba to sledovat důkladněji, když chceš něco hodnotit. Takže když ti tady začnu nadávat a urážet tě, tak to budeš i po dalších pokuset tě urazit ignorovat? Jak jsem viděla na diskuzi o bohu, tak asi ne, taky chceš vědět proč to ten druhý udělal, tak proč mě tak kritizuješ? Jasně jsi mi dala najevo, že se k tomu nemám vyjadřovat. Ty psát můžeš, ostatní taky a já ne? To, že jsem napsala“ „Pro mě z toho nevyplývá, že by Ivet chtěla zdůraznit, že se lidé přejídají jen z toho důvodu, který popsala“, jsem vyvolala dusno? Nevím co si pod tím vším co píšu představuješ, ale píšu to úplně normálně, bez nějakých skrytých nevraživostí či co, tak abych se dozvěděla důvod nebo pravou podstatu. Ani jsem nikde nepsala, ani nemyslela tak, že by jste se s Ivet hádaly, jak jsi napsala. Takhle nebylo nic myšleno. Jak by mohlo? ou-nou Když jste se nádaly ou-nouou-nouou-nouou-nou
Takže jsem správně zaregistrovala, že jsi nakonec pochopila mé předchozí příspěvky? Sláva radujici ale teď je to nějak bez efektu, ještě když píšeš, že tady píšu proto, abych vyvolala dusno nebo co (

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Návštěvník
 

Zpět na Jídelníček

 


  • Může Vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Miky,
    od Návštěvník » pon čer 17, 2013 3:01 am
    0 Odpovědi
    2179 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    pon čer 17, 2013 3:01 am
    Jídelníček
  • Miky,
    od Návštěvník » úte čer 18, 2013 11:01 am
    0 Odpovědi
    2096 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Návštěvník Zobrazit poslední příspěvek
    úte čer 18, 2013 11:01 am
    Jídelníček

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron